Wybierz swój język

Aplikacje

Aby posprzątać, pomagając zapobiegać
wszelkim klęskom żywiołowym

rafinerie

Specjalne granulki Oil Sorber są superchłonne, a także tłumią opary. Usuwanie wycieków jest teraz łatwiejsze i bezpieczniejsze, co pomaga zapobiegać klęskom żywiołowym.

Zamów teraz
Zminimalizuj zanieczyszczenie
futra i piór

Czyszczenie plaży / skał

Przyjazne dla środowiska, specjalne granulki korkowe Oil Sorber mogą być stosowane/spryskiwane na skalistych brzegach i plażach ważnych dla dzikiej fauny i flory (np.

Zamów teraz
Absorb and contain diesel fuel and other chemicals

Mines

Diesel fuel, lubricants, solvents, and other chemicals are all used and stored at project sites. Contractors that are responsible for transporting and using such materials are aware of the associated environmental hazards, and should have Oil Sorber products to deal, efficiently and safely, with a major or a minor spill.

Order Now
Zapobiegaj przekształceniu się małych wycieków w duże wycieki

Przemysł, fabryki i
warsztaty

Zestawy do wycieków Oil Sorber i specjalne granulki Oil Sorber są bardzo przydatne w fabrykach, umożliwiając szybką i skuteczną reakcję w przypadku wycieku. Najlepszy sposób, aby małe wycieki nie stały się dużymi.

Zamów teraz
Długa zdolność unoszenia się na wodzie

Tamy, porty, przystanie
i przystanie

Produkty Oil Sorber są w 100% naturalne, hydrofobowe i superchłonne, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania na wodach oraz przez władze portowe. Zapobiegaj wszelkim wyciekom lub natychmiast je ograniczaj dzięki naszym bardzo specjalnym i odpornym wysięgnikom Oil Sorber o różnych długościach, łatwym rozkładaniu i dużej zdolności unoszenia się (nawet po nasyceniu).

Zamów teraz
Niesamowita wydajność z paliwem do silników odrzutowych i innymi rodzajami paliw

Lotniska

W przypadku rozlania należy go natychmiast wyczyścić. Operatorzy stacjonarni oraz jednostki ratowniczo-gaśnicze zawsze troszczą się o bezpieczeństwo na swoich lotniskach iw obiektach obsługi technicznej. CorkSorb ma niesamowitą wydajność z paliwem do silników odrzutowych i innymi rodzajami paliw. Drastycznie redukuje opary.

Zamów teraz
Zestawy plecakowe Oil Sorber
do usuwania drobnych wycieków

Flota ciężarówek /
Samochody serwisowe

Plecakowe zestawy przeciwrozlewowe Oil Sorber są bardzo lekkie, łatwe w obsłudze i dobrze mieszczą się na małej przestrzeni. Jeśli dojdzie do niewielkiego wycieku, teraz możesz sobie z nim poradzić szybko, skutecznie i bez obaw o środowisko.

Zamów teraz
Usuwanie wycieków na stacjach benzynowych

Stacja benzynowa

Niewielkie wycieki zdarzają się stale na stacjach benzynowych. Bądź gotowy i miej pod ręką produkty Oil Sorber, aby od razu usunąć wyciek.

Zamów teraz
Szybkie, łatwe i przyjazne dla środowiska
czyszczenie

Straż Pożarna

Specjalne granulki Oil Sorber są bardzo przydatne w wozie strażackim do szybkiego, łatwego i przyjaznego dla środowiska sprzątania.

Zamów teraz
Szybko wchłaniają i zatrzymują olej

Firmy zajmujące się odwiertami ropy naftowej na lądzie

Podczas wiercenia ropa może czasem wylać się na powierzchnię. Specjalne granulki Oil Sorber są następnie rozpylane na wyciek, aby szybko wchłonąć i powstrzymać rozprzestrzenianie się oleju.

Zamów teraz

Sorber oleju

Cork is a 100% Natural Product, completely renewable,
extracted from the bark of the Cork Oak.

“Special cork granules 100% Natural,
Sustainable and renewable.”

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Adres firmy

NTS America Corporation
18 Bridge Street Unit 2A Brooklyn NY 11201 USA

Potrzebujesz pomocy?

© 2022 NTS America Corporation - All Rights Reserved.

Heading1

Heading 2

Heading 3

Heading 4

Heading 5
Heading 6